• Advertisement

איך ללמוד בבית ספר לרפואה - המדריך המלא!

מידע אודות לימודי רפואה באנגלית

איך ללמוד בבית ספר לרפואה - המדריך המלא!

הודעהעל ידי Eyal » 17 מאי 2012, 19:52

שלום כולם!
במקרה לאחרונה נתקלתי בספר הזה:
תמונה
הספר לא ארוך (לקח לי יומיים לקרוא את כולו) , אך שווה כל סנט!
טיפים ללמידה נכונה! טכניקות לשינון החומר! ניצול יעיל של הזמן!
מתאים לסטודנטים לרפואה (ולא רק)
בקיצור, ספר חובה להצלחה בלימודי רפואה!

לרכישת הספר מאמזון ארה"ב

לרכישת הספר מאמזון איטליה

לרכישת הספר מאמזון אנגליה

אייל
סמל אישי של המשתמש
Eyal
מנהל האתר

Advertisement

Re: איך ללמוד בבית ספר לרפואה - המדריך המלא!

הודעהעל ידי doc92 » 21 אוגוסט 2015, 00:17

היי אייל, השעה שתיים בליליה, אבל בדיוק סיימתי לקרוא עכשיו את הספר בעקבות ההמלצה שלך עליו. האמת שלא קניתי אותו, פשוט גיליתי שיש לי אותו על המחשב אחרי שהורדתי מטורנט.
אני חייב להגיד לך תודה שחשפת אותי אליו! זה עזר לי מאוד להבין לקראת מה אני הולך: אני אולי לא בטוח אתקבל לפאביה בתחילת השנה, אבל יש לי מקום שמור בקרואטיה, באוניברסיטת זאגרב, אז בית ספר לרפואה זה בית ספר לרפואה בסופו של דבר בכל מקום זה יעזור. והעצות של תימצות ההרצאות בבית לידי סיכומים שיחסכו לך זמן בהטמעת החומר ויעזרו לך לכל אורך המבחנים - נשמעות לי דבר נהדר.
אבל, יצא לי לדבר עם סטודנטים, והדרך שלפיה הם ממליצים ללמוד היא לעבור על החומר לפני שמגיעים להרצאה כדי שיהיה לך מושג על מה מדברים. חלק מייעצים לעשות את זה בחמש בבוקר של אותו יום הרצאות וחלק אומרים בערב שלפני כן. ואני לא יכל שלא לתהות איך זה משתלב עם כל תהליך הסיכום של אותו יום לימודים, שיכל לפעמים להימשך גם 7-8 שעות עד שעות הלילה המאוחרות.
אז מה אתה חושב על זה? יש אפשרות לשלב את שתי העצות שכביכול מתנגשות כאן מבחינת זמנים, או שכדאי פשוט לדבוק באחת שיותר נח איתה? במה אתה משתמש?

תודה שוב,
דור (בעוד חודש מתחיל שנה א' :)
doc92

הודעהעל ידי Eyal » 21 אוגוסט 2015, 13:41

אני אישית ממליץ להכנס להילוך גבוה כבר מההתחלה
תתפלא אבל באיטליה יש די מספיק זמן לעבור על החומר.
אני בזמנו למדתי כל יום מ8 עד 13 ולאחר מכן למדתי לבד.
ממליץ לעבור על החומר ערב לפני + להיעזר בספרות מתומצתת (כל מיני ספרים לסטודנטים בנושאים שונים שאפשר למצוא באמזון וכו) + לעשות חזרות בסופי שבוע.

שיהיה המון בהצלחה!
אייל
סמל אישי של המשתמש
Eyal
מנהל האתר

הודעהעל ידי doc92 » 21 אוגוסט 2015, 17:35

אוקיי תודה.
אני אל יודע איך המערכת שעות מתנהלת בפאביה מבחינת הרצאות. יש לך מושג?
בזאגרב זה לרוב מ-8 עד 16:00, אז בגלל זה אני אומר שבעייתי גם להספיק לסכם את כל ההרצאות וגם לעבור על החומר של היום למחרת. מבין?
doc92

הודעהעל ידי COBIBARON » 08 ספטמבר 2015, 20:29

איך אני קונה את הספר ? יש אותו בארץ ?
COBIBARON

הודעהעל ידי doc92 » 24 מרץ 2016, 22:49

היי, שוב פעם אני חצי שנה אחרי. אני יכל להגיד שאחרי שניסיתי את שיטת הסיכומים הזאת שכתובה בספר במשך הסמסטר הראשון שלי זה לא עבד.. כתיבת סיכומים היא עבודה לא קלה וגובה הרבה זמן שאתה אמור להקדיש לשינון החומר כבר בעת ההרצאות. אם אתה לא תתרכז בהפנמה ובהטמעה של החומר ברמה של לזכור למבחן אתה יכל להגיע למבחני סוף הסמסטר עם ערימת סיכומים טובים אבל בלי מספיק היכרות ושליטה בחומר והמוח שלך יתקשה לקלוט את הכל במספר ימי למידה.
אולי עדיף לכתוב ממש רק את העקרונות הכי חשובים במחברת, שחייבים לדעת למבחן. וכל השאר למרקר בספר/במצגות כדי לא לבזבז זמן מיותר על כתיבת מגילות שיצאו לך מהזיכרון.
doc92

הודעהעל ידי vengeous » 24 יוני 2019, 00:27

vengeous

הודעהעל ידי vengeous » 29 יולי 2019, 01:33

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis
generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron
hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint
lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm
learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator
railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock
secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
vengeous

הבא

חזור אל רפואה באיטליה - המסלול באנגלית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

• Advertisement