• Advertisement

האם מישהו פה בעל ניסיון והמיר את ויזת הלימודים לויזת עבודה.?

כל מה שרציתם לדעת על פרמסו, קודיצ'ה פיסקלה, רזידנצה ועוד..

האם מישהו פה בעל ניסיון והמיר את ויזת הלימודים לויזת עבודה.?

הודעהעל ידי amir800 » 26 אפריל 2012, 16:54

היי
אשמח מאוד לדעת אם יש פה מישהו שיצא לו להמיר את ויזת הלימודים לויזת עבודה..
איך עשה את זה.. מה צריך קודם וכו'..
אני יודע שזה רשום איפשהו בערכה של הפרמסו אבל האיטלקית שלי עדיין לא מספיק טובה בשביל זה
ומעדיף לדעת ממישהו בעל ניסיון מעשי וכזה שעבר את כל התהליך...

יש מצב שמצאתי עבודה אבל הפרמסו לימודים נגמר עוד חודש.. הבנתי שיש דרך להמיר את הפרמסו לפרמסו עבודה... אבל איך כמה ולמה אין לי מושג ! :(

תודה מראש לעוזרים !!
amir800

Advertisement

Re: האם מישהו פה בעל ניסיון והמיר את ויזת הלימודים לויזת עבו

הודעהעל ידי noastroz » 29 אפריל 2012, 18:57

אני לא יודעת על זה הרבה רק שהמעסיק צריך להיות מעורב בזה ולמלא גם הוא את הפרטים שלו...אם יש לך אזרחות מגניב אם אין לך שים לב טוב טוב לשעות שאתה כותב לפי מה מותר ומה אסור!
אני מניחה שבויזת עבודה אין מגבלת שעות היסטרית אם בכלל אבל עדיין שווה לבדוק ...מה שגם אתה מתכוון ללמוד שם אחרי שתעבוד? כי אני חושבת שאי אפשר ללמוד באוניברסיטה עם ויזת עבודה...אבל אני רק חושבת ...לא יודעת בוודאות
noastroz
מנהל/ת גלובאלי

הודעהעל ידי alex9913 » 04 מאי 2012, 09:25

אגב עם ויזת עבודה אחרי פרק זמן של כמה שנים (6 או 7 אם אני וזכר טוב) אפשר לקבל אזרחות איטלקית, עם ויזת סטונדט לא..
אני סטודנט שנה רביעית בתוכנית לרפואה באנגלית בפאביה.
לינקים שימושיים:
alex9913
מנהל/ת גלובאלי

הודעהעל ידי יעל IICH » 04 מאי 2012, 13:28

ממה שבררתי בזמנו אתה חייב להיות בוגר תואר כדי להמיר את ויזת הלימודים לעבודה, כלומר צריך
certificato di laurea . בנוסף לסוג של חוזה עבודה שנתי או לזמן בלתי מוגבל. אי אפשר עם חוזה
לפרויקט או כל מיני דברים אחרים שקיימים במערכת האיטלקית.
אני חושבת שהחוקים האלה תקפים בזמן ממשלת החרום ואולי ישתנו עם הבחירות הבאות.
יעל IICH
מנהל/ת גלובאלי

הודעהעל ידי vengeous » 12 יוני 2019, 09:28

vengeous

trang suc handmade 1

הודעהעל ידי xzvhdghgdh » 13 יוני 2019, 14:12

KINH DOANH GÌ ? KINH DOANH BÁN TRANG SỨC HANDMADE
Ý tưởng kinh doanh trang sức handmade thành hiện thực sau khi đọc bài viết này

https://thietkewebchuyen.com/ban-co-muon-kinh-doanh-trang-suc-handmade-thanh-hien-thuc.html
xzvhdghgdh

הודעהעל ידי vengeous » 25 יוני 2019, 00:43

vengeous

הודעהעל ידי vengeous » 04 אוגוסט 2019, 04:56

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis
generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron
hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint
lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm
learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator
railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock
secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
vengeous

הבא

חזור אל בירוקרטיה באיטליה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

• Advertisement