• Advertisement

לימודי רפואה בפאביה

מידע אודות לימודי רפואה באנגלית

לימודי רפואה בפאביה

הודעהעל ידי abueljihad » 16 אפריל 2011, 21:33

מה קורה חברה ?
אני מעוניין ללמוד רפואה כללית באיטליה במסלול השפה האנגלית ויש לי כמה שאלות בסיסיות בנושא.
1. מה החומר שצריך לדעת כדי לעבור את מבחני הקבלה שמה ? באיזה שפה המבנים ? ואיפה עושים אותם ?
2. שאלה שבעיקר מופנית לאנשים שלומדים שמה - איך מתנהגת האוניברסיטה כאשר סטודנט מסוים נכשל במבחן מסוים בכללי ? האם יש יותר ממועד למבחן או שגורמים לו לחזור על כל השנה אם לא עבר במבחן ?
3. כמה ישראלים לומדים שמה ? וכמה משלמדו סיימו בהצלחה ?

אם יש מישהו עם אימייל שאני יכול לדבר איתו בקשר לנושא אשמח מאוד אם ישאיר לי את המייל שלו.

תודה רבה !
abueljihad

Advertisement

Re: לימודי רפואה בפאביה

הודעהעל ידי noastroz » 17 אפריל 2011, 10:06

אני לא לומדת שם אבל יש לי את האתר שלהם שיש בו חלק באנגלית על המסלול עצמו , אני לא יודעת אם יש פה מישהו שלומד בפאביה אז למקרה שלא שהיה לך את האתר לפחות, בהצלחה!
http://www.unipv.eu/on-line/en/Home.html
noastroz
מנהל/ת גלובאלי

הודעהעל ידי Fly-Barcelona » 21 אפריל 2011, 00:37

עדיף שתפנה לאנשים שהם כבר בוגרים.
Fly-Barcelona

הודעהעל ידי alex9913 » 15 מאי 2011, 18:51

abueljihad כתב:מה קורה חברה ?
אני מעוניין ללמוד רפואה כללית באיטליה במסלול השפה האנגלית ויש לי כמה שאלות בסיסיות בנושא.
1. מה החומר שצריך לדעת כדי לעבור את מבחני הקבלה שמה ? באיזה שפה המבנים ? ואיפה עושים אותם ?
2. שאלה שבעיקר מופנית לאנשים שלומדים שמה - איך מתנהגת האוניברסיטה כאשר סטודנט מסוים נכשל במבחן מסוים בכללי ? האם יש יותר ממועד למבחן או שגורמים לו לחזור על כל השנה אם לא עבר במבחן ?
3. כמה ישראלים לומדים שמה ? וכמה משלמדו סיימו בהצלחה ?

אם יש מישהו עם אימייל שאני יכול לדבר איתו בקשר לנושא אשמח מאוד אם ישאיר לי את המייל שלו.

תודה רבה !

אהלן,
אני לומד במסלול באנגלית בפאביה. לגבי החומר של מבחן קבלה בינתיים אין פרסום רשמי, כנראה זה יהיה מבחן פסיכוטני שאי אפשר להתכונן אליו בדומה שUKCAT, שיהיה בשפה האנגלית ויהיה כנראה באיטליה. פרסום רשמי אמור לצאת עוד חודש-חודשיים.
לגבי מבחנים, בפאביה אם אתה לא עובר מבחן אתה יכול לגשת למועד אחר עד שלא תעבור, יש בדרך כלל כ4 מועדים בשנה. מבחנים מסויימים חוסמים לך גישה למבחנים עתידיים - ככה שעד שלא תעבור אותם לא תוכל לגשת למבחנים של שנים יותר מתקדמות אבל זה ככה במספר קורסים מצומצם (לפחות בשנה שלי). ממה שהבנתי זה נכון רק לפאביה כי במסלול במילאנו זה לא ככה.
לומדים פה המון ישראלים, בכל שנה יש משהו בין 5-10 איש רק ברפואה, ויש עוד רוקחות ומקצועות אחרים שגם בהם יש ישראלים.
תוכל לראות עוד פרטים בבלוג שלי - לינק בחתימה.
אני סטודנט שנה רביעית בתוכנית לרפואה באנגלית בפאביה.
לינקים שימושיים:
alex9913
מנהל/ת גלובאלי

הודעהעל ידי vengeous » 10 יוני 2019, 14:14

vengeous

הודעהעל ידי vengeous » 24 יוני 2019, 00:46

vengeous

הודעהעל ידי vengeous » 29 יולי 2019, 01:51

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis
generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron
hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint
lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm
learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator
railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock
secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
vengeous

הודעהעל ידי vengeous » 03 אוגוסט 2019, 23:02

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.ru
generalprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ru
hardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru
keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru
lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.ru
learningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru
obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.ru
railwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru
secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vengeous

חזור אל רפואה באיטליה - המסלול באנגלית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

• Advertisement