• Advertisement

מישהו יודע - אני חייב להירשם למבחן הכניסה מהאתר אונליין?

כל מה שרציתם לדעת על פרמסו, קודיצ'ה פיסקלה, רזידנצה ועוד..

Re: מישהו יודע - אני חייב להירשם למבחן הכניסה מהאתר אונליין?

הודעהעל ידי maya » 13 יולי 2012, 10:56

לא, זה רק לפאביה.
סמל אישי של המשתמש
maya
מנהל/ת גלובאלי

Advertisement

הודעהעל ידי אודלית33 » 06 אוגוסט 2012, 14:50

שלום לכולם,
נרשמתי השנה לפוליטכניקו במילאנו ללימודי עיצוב פנים.
ישנו חידוש השנה שמאפשרים לסטודנטים לבחור את שפת המבחן (אנגלית/איטלקית) ללא קשר לשפת הקורס אותו בחר.
האם משהו יודע על זה משהו? האם רמת המבחן היא אותה רמה? האם אותם שאלות ואותו מבנה?
בעיקרון אני מעדיפה להבחן באנגלית, כי זו שפה יותר חזקה אצלי, השאלה אם היא לא תהיה יותר קשה מהמבנה הרגיל.
אודלית33

הודעהעל ידי אודלית33 » 06 אוגוסט 2012, 15:26

בהמשך לשאלתי האחרונה האם משהו מכיר אתר עם קישור למבחנים באנגלית לארכיטקטורה לדוגמא?
תודה!!!
אודלית33

הודעהעל ידי yafimski » 06 אוגוסט 2012, 20:56

אני גם אשמח לקישור למבחנים באנגלית אם יש למישהו משהו לא ישן מדי :)
yafimski

הודעהעל ידי vengeous » 12 יוני 2019, 09:39

vengeous

הודעהעל ידי vengeous » 25 יוני 2019, 01:01

vengeous

הודעהעל ידי vengeous » 04 אוגוסט 2019, 05:09

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis
generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron
hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint
lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm
learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator
railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock
secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
vengeous

הקודם

חזור אל בירוקרטיה באיטליה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

• Advertisement